PIT-RADWAR S.A. NA TARGACH EUROSATORY 

PIT-RADWAR S.A. uczestniczy w targach Eurosatory 2022, które odbywają się w dniach 13-17 czerwca w Paryżu. PIT-RADWAR S.A. prezentuje swą ofertę jako jedna z 12 spółek Polskiej Grupy Zbrojeniowej. Nie zabraknie flagowych produktów i hitów eksportowych „made in Poland”.

Targi Eurosatory to jedna z największych imprez wystawienniczych przemysłu zbrojeniowego na świecie. Wydarzenie odbywa się co dwa lata w Paryżu, gromadząc wystawców z ponad 100 państw.

W wydarzeniu biorą udział wszyscy znaczący producenci uzbrojenia oraz szerokie grono odbiorców i branżowych liderów opinii.

– Polska Grupa Zbrojeniowa produkuje sprzęt najwyższej klasy, który z przyjemnością prezentujemy na targach Eurosatory obok największych koncernów zbrojeniowych świata. Spółki PGZ prezentują w Paryżu rozwiązania obejmujące szerokie spektrum współczesnego pola walki, od indywidualnego wyposażenia żołnierza, przez sprzęt artyleryjski, po systemy obrony przeciwlotniczej. Zauważamy rosnące zainteresowanie naszymi wyrobami, co bardzo nas cieszy – powiedział Sebastian Chwałek, Prezes Zarządu PGZ S.A.

PIT-RADWAR S.A. podczas targów Eurosatory prezentuje stację radiolokacyjną Bystra oraz zestaw rakietowy Poprad.

Ekspozycja Polskiej Grupy Zbrojeniowej znajduje się w hali 5A na stoisku 207. 

Najnowsze wiadomości
Zamknij UŻYWAMY PLIKÓW COOKIES,

by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.