CyberEXPERT - pracownicy PIT-RADWAR S.A. w składzie zwycięskiej drużyny


24 listopada br. zakończyły się warsztaty CyberEXPERT Game. Dwa dni intensywnych rozgrywek wyłoniły zwycięzcę – pierwsze miejsce zajęła drużyna PGZ, składającą się również z reprezentantów PIT-RADWAR S.A.: Dominika Chylińskiego, Jakuba Toczyskiego i Witolda Żebrowskiego.

CyberEXPERT Game to wydarzenie organizowane przez Eksperckie Centrum Szkolenia Cyberbezpieczeństwa. Myślą przewodnią warsztatów jest zachowanie czujności i skuteczne odpieranie ataków w cyberprzestrzeni. Formuła wydarzenia – połączenie warsztatów z rywalizacją – umożliwia sprawdzenie umiejętności w praktyce i doskonalenie ich. W tym obszarze aktualizacja wiedzy musi następować nieustająco, gdyż zagrożenia nieustająco ewoluują. Ważnym aspektem jest współdziałanie poszczególnych zespołów, niezbędne, by szybko i efektywnie odpowiadać na kolejne wyzwania.

Najnowsze wiadomości
Zamknij UŻYWAMY PLIKÓW COOKIES,

by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.