Kolejna inwestycja produkcyjna PIT-RADWAR S.A.

Realizacja najważniejszych programów na rzecz Sił Zbrojnych RP wymaga zwielokrotnienia strategicznych zdolności produkcyjnych Polskiej Grupy Zbrojeniowej. Nie mniej ważna jest głębsza partycypacja biznesowa w globalnych łańcuchach dostaw partnerów zagranicznych. Nie zwalniając tempa, Zarząd PIT-RADWAR S.A. podjął decyzję o budowie nowego kompleksu produkcyjnego na rzecz różnych typów modułów nadawczo-odbiorczych. Inwestycja, realizowana we wrocławskim oddziale Spółki, zapewni zdolności do produkcji kilku tysięcy modułów rocznie. Całość jest projektowana tak, aby spełniać wymagania zarówno partnerów zagranicznych jak i MON.

Wszystkie prace prowadzone są ze środków własnych PGZ. Nowe procesy organizacyjne i zapewniania jakości implementowane są na podstawie doświadczeń innych spółek Grupy nabytych przy programach offsetowych i współpracy komercyjnej z partnerami zagranicznymi.


Najnowsze wiadomości
Zamknij UŻYWAMY PLIKÓW COOKIES,

by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.