PIT-RADWAR S.A. z umową na obsługę serwisową systemów dowodzenia i kierowania uzbrojeniem

Zgodnie z umową zawartą z 2. Regionalną Bazą Logistyczną PIT-RADWAR S.A. przeprowadzi naprawy oraz serwisową obsługę okresową sprzętu wojskowego (SpW) dowodzenia i kierowania uzbrojeniem OPL ZWD ŁOWCZA, REGA (1, 2, 3, 4, 5), WD-95, ZENIT, SAMOC (SDP-10, SDP-20), a także podzespołów i części do tych zestawów w latach 2023-2025.

Wartość podpisanej umowy – 18,8 mln zł brutto.

PIT-RADWAR S.A. jest producentem wszystkich systemów dowodzenia obroną przeciwlotniczą wdrożonych na uzbrojenie w Siłach Zbrojnych RP. Systemy wytwarzane przez spółkę są w pełni interoperacyjne zarówno z innymi, krajowymi rozwiązaniami, jak i z koalicyjnymi systemami użytkowanymi w NATO.

Głównym zadaniem dostarczanych przez spółkę systemów jest kształtowanie tzw. świadomości sytuacyjnej, czyli ogółu wiedzy o bieżącej sytuacji na polu walki. Rozwiązania te pozwalają na skuteczne wykorzystywanie wszystkich pozyskiwanych informacji z pola walki. Znacznie zwiększa to potencjał bojowy ugrupowań operujących na naszych produktach. Systemy produkowane przez PIT-RADWAR S.A. są wyposażone w liczne narzędzia, moduły wspomagające obsługę w przygotowaniach do planowania działań bojowych oraz podejmowaniu decyzji w procesie prowadzenia walki.

Najnowsze wiadomości
Zamknij UŻYWAMY PLIKÓW COOKIES,

by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.