PIT-RADWAR S.A. z nagrodą za najlepszą prezentację podczas Konferencji NATO STO

Na konferencji RSM/SET-298: Electronic Attack and Protection for Modern Active/Passive Netted Radars nagrodę za najlepszą prezentację w kategorii młodych naukowców SET PANEL Best Presentation Award (Young Scientist) otrzymał Maciej Soszka z PIT-RADWAR S.A.

Prezentacja była związana z artykułem: Detection and ISAR imaging capabilities of a passive radar utilizing barrage jamming signals, analizującym wyniki uzyskane w ramach projektu JAMPAR, realizowanego przez międzynarodowe konsorcjum.

Pierwsza Konferencja Specjalistyczna Walki Radioelektronicznej “Electronic Attack and Protection for |Modern Active/ Passive Netted radars”, realizowana w ramach NATO Science and Technology Organization SET-298/RSM SPECIALISTS’ MEETING, odbyła się w dniach 30 maja – 1 czerwca br. w Legionowie. Przedsięwzięcie skupiło specjalistów z szeroko rozumianego obszaru walki elektronicznej z państw NATO, w tym przedstawicieli PIT-RADWAR S.A. Służyło wymianie doświadczeń i wiedzy z zakresu tego rodzaju walki zbrojnej.

Najnowsze wiadomości
Zamknij UŻYWAMY PLIKÓW COOKIES,

by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.