Akademia Sztuki Wojennej z wizytą w PIT-RADWAR S.A.

W dniu 22 lutego 2024 r. w siedzibach spółek PIT-RADWAR oraz PCO odbyła się łączona wizyta studyjna oficerów - uczestników Kursu Przygotowania Kadr Wojskowej Służby Zagranicznej (KPKWSZ).

Spotkanie było jednym z serii spotkań, których celem jest zapoznanie przyszłych Attaché Obrony z działalnością spółek GK PGZ. Dla oficerów mających zajmować stanowiska Attaché Obrony przyswojenie wiedzy na temat możliwości polskiego przemysłu obronnego stanowi niezbędną część procesu szkolenia.

Na spotkaniu w PIT-RADWAR S.A. gości powitała Pani Małgorzata Kobylarczyk, Członek Zarządu spółki ds. badań i rozwoju. Pani Prezes towarzyszyli menadżerowie i specjaliści z biur pionu B+R. Gościom przedstawiona została prezentacja multimedialna na temat głównych obszarów działalności i oferty produktowej spółki. Poruszone zostały także zagadnienia eksportowe, jak też te dotyczące specyfiki innowacyjnych rozwiązań oferowanych przez firmę. Podczas pobytu w spółce goście mieli również okazję obejrzeć gotowe systemy opracowywane przez PIT-RADWAR S.A.

Pozyskane informacje pozwolą słuchaczom pogłębić wiedzę dotyczącą najnowszych technologii wykorzystywanych przez polski przemysł obronny na rzecz wspierania bezpieczeństwa narodowego, co w konsekwencji skutkować będzie promocją naszego przemysłu na arenie międzynarodowej. 


Najnowsze wiadomości
Zamknij UŻYWAMY PLIKÓW COOKIES,

by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.