PIT-RADWAR na I Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej Lotniczej Akademii Wojskowej

W dniach 16-17 maja 2024 r. w siedzibie LAW w Dęblinie odbyła się I Ogólnopolska Konferencja Naukowa "Lotnicze Sympozjum Młodych Naukowców", której PIT-RADWAR był patronem. W ramach współpracy w sali wykładowej na uczestników czekało stoisko promocyjno-rekrutacyjne naszej Spółki.

Konferencja była skierowana do studentów, doktorantów, młodych pracowników naukowo-dydaktycznych, a także do firm i instytucji zajmujących się rozwojem technologii i badaniami naukowymi oraz do wszystkich zainteresowanych sposobami kształtowania kompetencji przyszłych pracowników. Wzięli w niej udział przedstawiciele ponad 13 uczelni polskich oraz 2 zagranicznych.

Celem Sympozjum było zaprezentowanie wyników najnowszych badań prowadzonych przez studentów i doktorantów w dyscyplinach naukowych obejmujących inżynierię lądową i transport, automatykę, elektronikę, elektrotechnikę i technologie kosmiczne, inżynierię mechaniczną, inżynierię bezpieczeństwa, nauki o Ziemi i środowisku oraz nauki o bezpieczeństwie.

Nagrodę główną - voucher o wartości 5000 zł od PIT-RADWAR za referat "Stanowisko do badania parametrów śmigłowych zespołów napędowych dronów" zdobył Jędrzej Minda z Akademii Górniczo-Hutniczej.


Najnowsze wiadomości
Zamknij UŻYWAMY PLIKÓW COOKIES,

by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.