Targi Eurosatory rozpoczęte

PIT-RADWAR uczestniczy w targach Eurosatory 2024, które odbywają się w dniach 17-21 czerwca w Paryżu.

Na wspólnej ekspozycji swoją ofertę podczas targów Eurosatory prezentuje 11 spółek wchodzących w skład Polskiej Grupy Zbrojeniowej. Wśród nich PIT-RADWAR ze stacją radiolokacyjną BYSTRA, zestawem rakietowym POPRAD oraz systemem OSU-35K.

– Polska Grupa Zbrojeniowa, jako czołowy koncern obronny w Europie jest obecna na wszystkich najważniejszych wydarzeniach branżowych, do których należą również targi Eurosatory. Mamy przyjemność zaprezentować we Francji nowoczesny, sprawdzony na polu walki sprzęt, jak również rozwiązania, które już wkrótce wejdą na wyposażenie polskiej armii. Stąd obecność na naszej ekspozycji Borsuka – jednego z najlepszych rozwiązań w tej kategorii pojazdów. Wierzę, że jakość polskich wyrobów, rosnące zainteresowanie, które generują, jak również relacje biznesowe nawiązywane podczas wydarzeń tego typu wkrótce otworzą przed nami nowe możliwości eksportowe – powiedział Krzysztof Trofiniak, prezes zarządu PGZ S.A.

Targi Eurosatory to jedna z największych imprez wystawienniczych przemysłu zbrojeniowego na świecie. Wydarzenie, organizowane na zmianę z londyńskimi targami DSEI, co dwa lata gromadzi w Paryżu wystawców z całego świata. Biorą w nim udział wszyscy znaczący producenci uzbrojenia oraz szerokie grono odbiorców. i branżowych liderów opinii. Eurosatory to również tradycyjne miejsce premierowych pokazów nowych systemów uzbrojenia.

Zdjęcie: Eurosatory

Najnowsze wiadomości
Zamknij UŻYWAMY PLIKÓW COOKIES,

by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.