Dni Przemysłu 2011

W dniach 22- 23. XI. 2011 r., w Centrum Konferencyjnym Wojska Polskiego w Warszawie odbyła się, organizowana corocznie przez Ministerstwo Obrony Narodowej, Konferencja DNI PRZEMYSŁU 2011.

W dniach 22- 23. XI. 2011 r., w Centrum Konferencyjnym Wojska Polskiego w Warszawie odbyła się, organizowana corocznie przez Ministerstwo Obrony Narodowej, Konferencja DNI PRZEMYSŁU 2011. Tegoroczna, czwarta już edycja, poświęcona była współpracy wojska i przemysłu przy transformacji Sił Zbrojnych RP. DNI PRZEMYSŁU to jedno z najważniejszych spotkań polskiego przemysłu obronnego z armią. Stanowi forum wymiany informacji między resortem obrony narodowej a polskim przemysłem obronnym o możliwościach finansowych wojska, jego potrzebach, planach i oczekiwaniach i możliwościach produkcyjnych polskich przedsiębiorców. Podczas dwudniowej konferencji 6 referatów wygłosili naukowcy z Przemysłowego Instytutu Telekomunikacji S.A. i CNPEP RADWAR S.A.

Najnowsze wiadomości
Zamknij UŻYWAMY PLIKÓW COOKIES,

by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.