Oświadczenie PIT-RADWAR S.A.

W związku z komunikatem zatytułowanym „Kolejna odsłona w śledztwie PIT-RADWAR””, opublikowanym 24 sierpnia br. na stronie internetowej Centralnego Biura Antykorupcyjnego, informujemy, że zatrzymana osoba nie jest pracownikiem spółki PIT-RADWAR S.A. 

Opisywana w komunikacie CBA sprawa dotyczy lat 2010-2014. Osoby współpracujące ze strony PIT-RADWAR S.A. w tamtym czasie z zatrzymanym nie są już pracownikami spółki. Ponadto spółka PIT-RADWAR S.A. weszła w skład PGZ w 2014 roku. W ramach prowadzonego postępowania PIT-RADWAR S.A. ma status strony pokrzywdzonej.

W przedmiotowej sprawie PIT-RADWAR S.A. współpracuje z Centralnym Biurem Antykorupcyjnym i prokuraturą. Mając na uwadze ochronę interesów spółki i dbałość o jej dobre imię Zarząd PIT-RADWAR dokłada wszelkich starań, aby sprawa została w pełni wyjaśniona. Niezależnie od działań prowadzonych przez organy ścigania Zarząd PIT-RADWAR S.A. przeprowadził wewnętrzne czynności sprawdzające w przedmiotowej sprawie i wdrożył działania mające na celu zabezpieczenie interesów spółki.

 


Najnowsze wiadomości
Zamknij UŻYWAMY PLIKÓW COOKIES,

by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.