Srebrny Medal "Za zasługi dla obronności kraju" dla PIT-RADWAR!

Spółka PIT-RADWAR wyróżniona została srebrnym medalem „Za zasługi dla obronności kraju”, nadanym przez Ministra Obrony Narodowej na wniosek Szefa Zarządu Wojsk Radiotechnicznych i przekazanym uroczyście na ręce Prezesa Zarządu - dr. hab. Krzysztofa Kluzy w trakcie uroczystego spotkania, które odbyło się w dn. 22.12.2020 r. w warszawskiej siedzibie Spółki.  Odznaczenie wręczył gen. bryg. Krzysztof Żabicki - Szef Zarządu Wojsk Radiotechnicznych, który wraz z płk. Robertem Stupakiem – Szefem Oddziału Gestorstwa i Rozwoju spotkał się z przedstawicielami Spółki PIT-RADWAR, m.in. dr. hab. Krzysztofem Kluzą – Prezesem Zarządu oraz dr. inż. Andrzejem Sieradzem – Członkiem Zarządu. W spotkaniu wzięli udział także Członkowie Zarządu Polskiej Grupy Zbrojeniowej: Hubert Stępniewicz oraz Dariusz Gwizdała.Sp.

Prezes Krzysztof Kluza w czasie krótkiej prezentacji przedstawił dokonania i osiągnięcia firmy w roku 2020. Goście odwiedzili także Halę Montażu Finalnego, gdzie mogli obejrzeć gotowe urządzenia produkowane w Spółce. Szczególne zainteresowanie wzbudził System Automatycznej Armaty Przeciwlotniczej 35 mm na podwoziu Jelcz.

Prezes Kluza złożył generałowi Żabickiemu podziękowania za przyznane odznaczenia – zarówno w imieniu swoim, jak i wszystkich pracowników. Podkreślał, że stanowi ono wyraz uznania dla zaangażowania i starań całej załogi, co zapewniło sprawne i efektywne funkcjonowanie firmy.

Najnowsze wiadomości
Zamknij UŻYWAMY PLIKÓW COOKIES,

by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.