PIT-RADWAR S.A. na Targach Pracy i Praktyk „Tydzień Kariery WAT”

11 maja br. PIT-RADWAR był obecny na Targach Pracy i Praktyk Wojskowej Akademii Technicznej „Tydzień Kariery WAT”. Tegoroczne wydarzenie, ze względu na obowiązujące obostrzenia pandemiczne, odbyło się w formie zdalnej. 

Webinarium naszej Spółki cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem studentów WAT i zgromadziło znaczną liczbę słuchaczy. Nasi przedstawiciele- pracownicy Biura Kadr zaprezentowali profil i obszary działalności PIT-RADWAR oraz wybrane projekty prowadzone przez Spółkę. Uczestnicy webinarium mieli również okazję zapoznać się z szerokim spektrum ofert zawodowych, poszukiwanymi przez Spółkę kompetencjami. Mogli również dowiedzieć się jakie możliwości i korzyści stwarza praca w naszej firmie. 

Aktualne rekrutacje PIT-RADWAR S.A. dostępne są na stronie internetowej Spółki w zakładce Oferty pracy. Wszystkich, którzy chcieliby podjąć u nas pracę zapraszamy do zapoznania się z naszymi ogłoszeniami. Studentów zainteresowanych stażem lub praktyką w PIT-RADWAR S.A. zachęcamy do odwiedzenia zakładki Staże dla studentów, gdzie znajdują się informacje w jaki sposób przystąpić do programu.


Najnowsze wiadomości
Zamknij UŻYWAMY PLIKÓW COOKIES,

by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.